Про проект

ZIPETS: магазин стильних та хуліганських футболок!

Стильно, якісно, надійно!

Стильно!
Оригінальні авторські футболки, представлені в магазині, легко і швидко можуть стати частиною вашого неповторного іміджу. Всі футболки є креативом Михайла Зіпунова (також відомого як «Зіпа») і не виробляються у промислових масштабах. Придбати їх можна тільки в цьому магазині. 

Якісно!
Друк малюнків виконується методом термоаплікації, що відзначається надзвичайною якістю. Такий друк витримує прання у пральній машині до 500 разів без втрати якості. (Детальніше дивіться в розділі "Технологія"). Футболки виготовляються бельгійською компанією B&C - визнаним лідером в індустрії виробництва футболок. Також в магазині представлені товари на основі футболок марки FSHN – власне виробництво компанії "ProstoPrint". Завдяки постійному контролю якості, гарантується рівень продукції не гірший ніж B&C.

Надійно!
Магазин футболок ZIPETS працює на базі компанії "ProstoPrint", пербуває у правовому полі, а всі його клієнти захищені законодавством так само, як і покупці у звичайному магазині. Нижче наведені повні юридичні реквізити.

В магазині представлені футболки з веселими та стильними надписами на різноманітну тематику. 
Афоризми від Зіпи (розділ "Z") та одновірші Звоніміри Вишневської ("Звоніміра Вишневська стайл") піднімуть настрій вам та привернуть увагу оточуючих! 
В розділі «Музіка» ви знайдете футболки з символікою та цитатами з пісень груп «Flёur», «Vперше 4ую», «О.З.» (UPD: товари з символікою гурту Вперше чую переїхали в окремий магазин v4.prostoprint.com)
Назва розділу «Без Цензури» говорить сама за себе – дітям до 16 дивитись заборонено! :)
В розділ „Fuck The System” представлені товари з українською та загальносвітовою „антисистемною” тематикою.
Розділ „Україна” присвячений як традиційним патріотичним цінностям (національна символіка, „Слава Україні! Героям Слава” тощо), так і модерновому епатажу („I am sorry, that my president is an idiot. I didn't vote for him.”, „Фак другій державній російській мові” тощо)
«Зоряна Фортеця» - розділ, в якому представлена символіка однойменного мереженого літературного конкурсу (http://www.starfort.in.ua). 

Якщо вам сподобався якийсь дизайн, але ви хочете отримати цей дизайн на футболці іншого фасону або кольору, аніж наявні в магазині - ви можете скористатись функцією "модифицировать товар".

Також ви можете зробити індивідуальне замовлення із власним дизайном. Для цього вам треба надіслати свій дизайн на мило zipa не собака ukr.net Технічні вимоги - векторний малюнок, до 4 кольорів, без перетинання кривих, формату А4. Малюнки більшого формату коштуватимуть на 4 у.о. дорожче за кожен новий А4. Детальніше - при листуванні. Повнокольорові малюнки (фото) друкуються тільки на білих основах, методом цифрового термопереносу. Розмір дизайну - не більше А4.
 
Увага!

Доставка товарів (http://zipa.prostoprint.com/pages/delivery/) коштує від трьох поштою по Україні) до шістнадцяти (кур’єрська доставка у нестоличні міста РФ) баксів. При формуванні кінцевої ціни, ціна за доставку додається до ціни товару.

Якщо ви вважаєте, що в кінцевому результаті ціна виходить занадто велика для вас, є два шляхи зменшити свої витрати :

1.Час від часу в магазині проводиться акція "Безкоштовна доставка". Якщо придбання товару не горить і ви можете почекати - слідкуйте за новинами на сайті/в блозі або відправте своє мило мені на zipa не собака ukr.net і я надсилатиму вам повідомлення про акції та знижки.

2. Не забувайте ви сплачуєте за доставку одну й ту саму ціну не залежно від того замовили ви одну футболку чи кілька. Тобто, об"єднуючись із друзями на предмет придбання тих чи інших товарів в магазині і роблячи одне спільне замовлення ви оплачуєте необхідну кількість товарів і лише ОДНУ доставку. А отже суттєво економите :)

КРІМ ТОГО

ПОСТІЙНО БЕЗКОШТОВНО доставка по всьому світу при замовленні на певну мінімальну суму:
 

Кур’єрська доставка оплачених замовлень по Києву - при замовленні на 50 USD і більше.

Самовивіз (Москва, Пітер) – безкоштовна доставка при замовленні на 60 USD і більше,
 Кур’єрська доставка (Москва, Пітер) - безкоштовна доставка при замовленні на 100 USD і більше,
Всі види кур’єрської доставки та доставки поштою по Україні - безкоштовна доставка при замовленні на 60 USD і більше,
Поштою по Росії, СНД, країнах Балтії - безкоштовна доставка при замовленні на 150 USD і більше,
Поштою в далеке зарубіжжя, кур’єрська доставка в нестоличні міста РФ - безкоштовна доставка при замовленні на 200 USD і більше,
 

 

ZIPETS: Магазин стильных и хулиганских футболок

Стильно, качественно надежно!

Стильно!
Оригинальные авторские футболки, представленные в магазине, легко и быстро могут стать частью вашего неповторимого имиджа. Все футболки являются креативом Михаила Зипунова (также известного как «Зипа») и не производятся в промышленных масштабах. Купить их можно только в этом магазине.

Качественно!
Печать рисунков осуществляется методом термоапликации, который характеризуется чрезвычайным качеством. Такая печать выдерживает до 500 стирок в стиральной машине без потери качества. (Детальнее - в разделе "Технология"). Футболки производятся бельгийской компанией B&C – признанным лидером в индустрии производства футболок. Также в магазине представлены товары на основе футболок марки FSHN – собственное производство компании "ProstoPrint". Благодаря постоянному контролю качества, гарантируется уровень продукции не хуже чем B&C.


Надежно!
Магазин футболок zipa.prostoprint.com работает на базе компании “ProstoPrint”, находится в правовом поле, а все клиенты защищены законодательством, точно так же, как и покупатели в обыкновенном магазине. Ниже приведены полные юридические реквизиты.

В магазине представлены футболки с веселыми и стильными надписями на разнообразную тематику.
Афоризмы от Зипы (раздел "Z") и одностишия Звонимиры Вишневской ("Звоніміра Вишневська стайл") поднимуть настроение вам и привлекут внимание окружающих!
В разделе «Музiка» вы найдете футболки с символикой и цитатами из песен групп «Flёur», «Vперше 4ую», «О.З.». (Товары с символикой группы Вперше Чую переехали в отдельный магазин www.v4.prostoprint.com)
Название раздела «Без Цензуры» говорит само за себя – детям до 16 смотреть запрещено! :)
 В разделе „Fuck The System” объединены товары с украинской и общемировой „антисистемной” тематикой.
Раздел „Україна” посвящен как традиционным патриотическим ценностям (национальная символика, „Слава Україні! Героям Слава” и др..), так и модерновому эпатажу („I am sorry, that my president is an idiot. I didn't vote for him.”, „Фак другій державній російській мові” и др.).
«Зоряна Фортеця» - раздел, в котором представлена символика одноименного сетевого литературного конкурса (http://www.starfort.in.ua).

Если вам понравился какой-либо дизайн, но вы хотите заказать этот дизайн на футболке другого фасона или цвета, нежели представленные в магазине, - вы можете воспользоваться функцией "модифицировать товар".

Также вы можете сделать индивидуальный заказ со своим собственным дизайном. Для этого вам необходимо отправить свой дизайн на мыло zipa не собака ukr.net Технические требования - векторный рисунок, до 4 цветов, без пересечения кривых, формата А4. Рисунки большего формата будут стоить на 4 у.е. дороже за каждый следующий А4. Детальнее - при переписке. Полноцветные рисунки (фото) печатаются только на белых основах, методом цифрового термопереноса. Размер - не больше А4.

 
Внимание!

Доставка товаров стоит от трех (почтой по Украине) до 16 (курьерская доставка в нестоличные города РФ) баксов.

При формировании конечной цены, цена доставки прибавляется к цене товара.

Если конечный результат для вас излишне велик, есть два пути уменьшения расходов:

1. Время о времени в магазине проводится акция "Бесплатная доставка". Следите за новостями на сайте/в блоге или отправьте свое мыло мне на zipa не собака ukr.net и я включу вас в рассылку об акциях и скидках в магазине.

2. Цена за доставку фиксирована. Вы платите одинаковую сумму за заказ одной футболки и нескольких изделий. Объединяясь с друзьями и делая общий заказ, вы оплачиваете выбранные товары и только ОДНУ доставку. Таким образом, вы можете существенно сэкономить!

КРОМЕ ТОГО

ПОСТОЯННО БЕСПЛАТНО доставка по всему миру при заказе на определенную минимальную сумму:
 

Курьерская доставка оплаченных заказов по Киеву - бесплатная доставка при заказе на 50 USD и больше;

Самовывоз (Москва, Санкт-Петербург) - бесплатная доставка при заказе на 60 USD и больше; 
Курьерская доставка (Москва, Санкт-Петербург) - бесплатная доставка при заказе на 100 USD и больше; 
Все виды курьерской и почтовой доставки по Украине - бесплатная доставка при заказе на 60 USD и больше; 
Почта по России, СНГ, Балтии - бесплатная доставка при заказе на 150 USD и больше; 
Почта в дальнее зарубежье, курьерская доставка в нестоличные города РФ  - бесплатная доставка при заказе на 200 USD и выше.


 

Этот магазин является партнером сервиса ProstoPrint.com.

© Zipets: магазин стильних та хуліганських футболок, 2008-2020. Использование изображений без согласия автора запрещено.

prostoprint.com